Jaki strój kąpielowy zabrać nad morze?

stroje kąpieloweJak co lato spoglądamy na światowe wybiegi, aby zaczerpnąć inspiracji na modę plażową. W tym roku najbardziej popularnymi wśród projektantów motywami są: lata 60, etno oraz mocne printy i zdecydowane kolory.

Dzieci kwiaty na złotym piasku

Jeśli bliski jest Ci klimat retro, strój kąpielowy właśnie w tym wydaniu, będzie dla Ciebie idealny. Podwyższony stan i mocniej zabudowany dół, zarówno zakamufluje niedoskonałości sylwetki, jak i podkreśli kobiece krągłości. Formą, zupełnie odmienną od znanych nam bikini, zwrócą uwagę wszystkich plażowiczów, a Tobie zagwarantują poczucie bycia wyjątkową. Strój kąpielowy, w stylu naszych mam, jest niezwykle dziewczęcy. A do wyboru masz całą gamę wzorów i delikatnych pastelowych kolorów. Wśród nich różnych wielkości: kropki, grochy, paski i kwiaty.

Kolekcja Mewa

Stroje z tej kolekcji to największy hit tego sezonu. Produkowane są z tkanin specjalnie sprowadzanych w tym celu. Nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych oraz doskonale komponują się z opalenizną. Kolekcja Mewa obejmuje stroje kąpielowe jednoczęściowe i bikini w rozmaitych fasonach. Do wyboru masz bikini z mocno wyciętymi lub pełniejszymi figami lub szortami dostępne z klasyczną bardotką lub wiązane na szyi. W tej kolekcji stroje kąpielowe w oryginalnych i żywych kolorach.

Podróż do Afryki

Nie wyróżniają się pod względem kształtu. Znajdziemy je jako bikini, monokini i kostiumy jednoczęściowe. Zwrócą uwagę pięknymi wzorami, których twórcy niewątpliwie odwołują się do afrykańskiej kultury. Niezwykle barwne i zaskakujące wzory czasem uzupełnione oryginalnymi splotami i wiązaniami, doskonale sprawdzą się w towarzystwie ciekawej biżuterii.

Afrykański strój kąpielowy oraz kolekcja Mewa, to propozycja dla odważnych dziewczyn, które lubią skupiać na sobie uwagę innych.

Jaka powinna być sala konferencyjna w Krakowie

dom w górach z bali

Dlaczego nocleg w domu drewnianym

Dodaj komentarz