Inwestycja w noclegi w Oświęcimiu

hotel-w-oswiecimiuO tym, że warto inwestować w nieruchomości w Oświęcimiu, przekonało się już wielu inwestorów, którzy zainteresowali się tymi okolicami. Każdy, kto choćby pobieżnie przyjrzy się temu terenowi Oświęcimia oraz zasobami ludzkimi przekona się, że struktura wykształcenia mieszkańców przedstawia się bardzo korzystnie na tle całego województwa małopolskiego.

Turystyka

Oświęcim to miasto, które posiada tradycję i historię. Dla każdego inwestora, który chce otworzyć hotel lub inne usługi związane z noclegami to na pewno atrakcyjny rejon. W mieście znajduje się wiele nieruchomości, które do tego celu idealnie się nadają. Generalnie nieruchomości w Oświęcimiu na sprzedaż czekają na taką okazję, gdzie ktoś je wykorzysta w pozytywny sposób.

Koszty i możliwości

Dodatkową zaletą Oświęcimia jest fakt, iż na blisko 85% powierzchni miasta funkcjonują miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Umożliwia to realizowanie nowych planów usługowych czy przemysłowych. Argumentem przemawiającym za tym, że warto inwestować w nieruchomości w Oświęcimiu, jest także fakt, iż koszty za wodę bądź ścieki są stosunkowo niskie, zwłaszcza na tle innych miast.

Innowacje

Warto również wspomnieć o ułatwieniach dla inwestorów, które wprowadzono w roku 2001. Wówczas powołano do życia Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej, którego celem jest wspieranie rozwoju gospodarczego Ziemi Oświęcimskiej. Podstawową działalnością Centrum jest pomaganie niewielkim lub średnim przedsiębiorstwom, ale również ludziom, którzy chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Jest to niezwykle interesująca inicjatywa, która sprawia, że inwestowanie w nieruchomości w Oświęcimiu jest warte rozpatrzenia.

Czy inwestycja ma charakter utworzenia nowych miejsc noclegowych dla turystyki, czy to po prostu ma być nowoczesna fabryka, to warto mieć na uwadze nieruchomości dostępne w tym mieście i okolicach.

Jazda na nartach – idealny sposób na wypoczynek!

Wybierasz się na długą wycieczkę – Zadbaj o odpowiednie obuwie!

Dodaj komentarz